Originální s úsměvem ručně malované výrobky plné dobré nálady, které jinde nekoupíte.
Reveňka, ruční malování, hand made
:) :) :)
Pohodové dny plné barev Vám přeje Reveňka :)
Anketa
Jaké roční období máte nejradši?
jaro
léto
podzim
zima
OBCHŮDEK JE ZAVŘENÝ DÍKY ZA POCHOPENÍ.
Úvodní stránka > Obchodní podmínky > Dodací podmínky

Dodací podmínky

1. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím České pošty, nejčastěji v pondělí.

2. DOSTUPNOST: Zboží je dodáváno v termínu uvedeném u jednotlivých položek (odstupňovaném podle náročnosti výroby). Běžně dodáváme do . . . Většinou však zboží dodáváme do cca 4 - 5 týdnů od přijetí platby na náš účet. Pokud potřebujete věcičky dříve, je to za příplatek dle domluvy možné.

3. Pokud v dostupnosti výrobku není uvedeno: SKLADEM K OKAMŽITÉMU ODBĚRU, jedná se o vzorovou fotografii a výrobek bude po objednání teprve vyroben!

4. Potřebujete-li výrobek obdržet co nejrychleji, vybírejte ze zboží IHNED K ODESLÁNÍ . Potom odesíláme nejpozději do desetí dnů od přijetí platby na náš účet.

5. O odeslání zboží budete vždy informováni na e-mail, který jste uvedli v objednávce, a to nejpozději v den odeslání nebo předem.

6. Ve výjimečných případech může dojít k pozdějšímu odeslání zboží. V tomto příadě budete o této změně informováni nejpozději 48 hodin před řádným termínem dodáním.


Stornování objednávky: 

Pokud se kupující rozhodne objednávku stornovat, může tak učinit nejpozději do 24 hodin od jejího odeslání.

Kupující nemůže odstoupit od Kupní smlovy v případě takového zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu.Výměna zboží :

V případě potřeby (např. námi mylně napsaný text, atp.), Vám nepoužité a nepoškozené zboží, po předchozí domluvě rádi vyměníme či chybu na výrobku opravíme. Zboží nám zašlete doporučeně na naši adresu. Bude-li zboží bez zjevných známek opotřebení nebo poškození, zašleme Vám nejpozději do jednoho měsíce opravený výrobek.

Přihlášení
Anketa
Dáváte přednost ručně vyráběným výtvorům?
Je pro mě důležité, aby věci, které mě obklopují, měly "duši".
Vybírám podle toho, co se mi líbí, nezajímám se o to, jak to vzniklo.
Věcičky vybírám převážně podle ceny.
Počítadlo
Online: 1
Dnes: 26
Včera: 158
Celkem: 219324
NahoruTisknout
 © 2017 Revenka.cz